FK Jílové vs FK Litoměřicko A

Datum a čas konání: 5.8.2018 17:00
Místo: Jílové u Děčína

Vítězná příprava před pohárem

Pátý zápas v pořadí v rámci letní přípravy na novou sezónu jsme odehráli ve středu 19. července od 18:00 v Dobrovízi, soupeřem nám byl divizní Motorlet Praha dirigovaný zkušeným Janem Rajnochem, bývalým reprezentantem a z lavičky koučovaný Martinem Poustkou, který ví, jaké je trénovat první tým Slávia Praha. Na nadcházející sobotní duel v MOL Cupu v Dobříši jsme se naladili výhrou 2:1.

Zpočátku utkání jsme se poněkud hledali, ovšem po zachycení několika akcí Motorletu jsme postupně získávali půdu pod nohama a cca od 10. minuty jsme byli lepším a fotbalovějším týmem. Tuto skutečnost jsme vyjádřili vstřelením jedné branky. Druhý poločas měl podobný začátek jako ten první, jakmile se střídající hráči rozkoukali a zapadli do systému, opět jsme se dostali do pozice lehce diktujícího týmu. Bohužel jedna střela domácích našla svůj cíl v horním rohu banky a znamenala vyrovnání. Náš tým se však s rýsujícím se nerozhodným výsledkem nespokojil, a hráči neustále nabádáni trenérem Mišovcem k aktivní hře strhli vítězství na svoji stranu. Zasloužili se o ní i novicové v našem dresu, kteří budou v brzké době představeni.

Věříme, že svoji vizitku zanechají i v sobotu 22. července na hřišti v Dobříši, kde se od 17 hodin s domácím týmem utkáme v prvním letošním vystoupení v českém poháru. Vzhledem k tomu, že domácí vyřadili v předcházejícím kole SK Kladno, nedojde k pikantnímu souboji s našimi hráči z minulé sezóny Filipem Suchým a Štěpánem Hanzlíkem, kteří nyní hájí kladenské barvy.  Na zajímavosti pohárový duel však rozhodně neztrácí. V první řadě budou k vidění některé naše letní posily. Dočkáme se odpovědi, zda úspěšně vykročíme k obhájení dobitých pozic z loňského ročníku. V příjemném sportovním areálu v Dobříši nás v domácím dresu přivítají i z let minulých známá jména ligových trávníků, Filip Dort a Jiří Rychlík. Důvodů jet s námi na pohárový zápas je dost, a přejeme si, abyste i Vy byli u toho.