FK Jílové vs FK Litoměřicko A

Datum a čas konání: 5.8.2018 17:00
Místo: Jílové u Děčína

Přestřelka v Neratovicích

O sobotním dopoledni jsme 29. července nastoupili k dalšímu přípravnému zápasu v Neratovicích s místním FK Neratovice - Byškovice. Po zajímavém boji a divokém průběhu jsme obrat nedokonali a sedmigólový nářez se rozdělil v poměru 4:3 ve prospěch domácích fotbalistů.

Od počátku utkání se dá hovořit jako o vyrovnané hře s tím, že míč na kopačkách měl častěji náš tým, ovšem do vedení šla neratovická jedenáctka ve 25. minutě. Nám se povedlo srovnat krok v minutě třicáté třetí. Za dvě minuty na to si však domácí vzali vedení zpět a ve 41. šli dokonce do dvoubrankového trháku. Za průběžného skóre 3:1 šla obě mužstva do kabin.

Do druhého poločasu jsme napochodovali s odhodláním ještě porvat se o výsledek, hned z jeho kraje jsme ale museli skousnout odskočení již na manko třech gólů. Po jistém oklepání, jsme převzali iniciativu a zbytek duelu se odehrával v naší režii. Povedlo se nám snížit na rozdíl jedné branky, z několika dalších situací zavánějících vyrovnáním jsme již bohužel nedokázali dopravit míč do branky střežené domácím gólmanem a v tomto přípravném utkání jsme podlehli 3:4.

Za týden je na řadě generálka na mistrovskou část nové sezóny, na Městském stadionu v Litoměřicích nás vyzve k prověření formy před startem nového ročníku tým  FK Baník Souš, který v uplynulé sezóně skončil čtvrtý v B skupině divize. Tým nově vede z lavičky Petr Johana bývalý ligový hráč mimo jiné Liberce, Sparty nebo i reprezentace ČR v letech 2001-3. Přijďte se podívat, jak se oproti jaru obměnil kádr a jak jsou hráči pod taktovkou nového trenéra nachystaní na nový ročník Fortuna ČFL. Brzy také odstartujeme pokračování rubriky „Seznamte se…“ a představíme Vám nové tváře v Litoměřicích v čele s novým koučem Antonem Mišovcem.