FK Litoměřicko, z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

Výsledkový souhrn našich týmů o víkendu 30. 9. - 1. 10. 2017

Volno měli žáci U13 a U12 a neplánovaně i muži béčka, na žádost soupeře TJ Sokol Horní Jiřetín/FK Litvínov se mužstva střetnou ve středu 18. 10. od 16:00 na hlavním stadiónu. Zbylé mužské týmy bodovaly naplno, svůj první bod v soutěži vybojovali mladší dorostenci. Již v týdnu, konkrétně v úterý 26. září odehráli svůj kvalifikační turnaj Ondrášovka Cupu 2017/18 v Mostě žáci kategorie U9. Po bojovných výkonech obsadili v konkurenci 8 týmů pěkné třetí místo. Po sečtení výsledků všech skupin jen bod chyběl k postupu na finálový turnaj! Za vzornou reprezentaci klubu a města patří všem mladým hráčům velké poděkování.

Sobota 30. září 2017

FK Litvínov - U19 4:0

FK Litvínov - U17 2:2 (4:2PK) komentář k prvnímu bodovému zisku zde

Obě mužstva podstoupila těžkou zkoušku, když odehrála dva duely ve třech dnech, sobotním utkáním předcházely ve čtvrtek 28. září dohrávané duely  Ústím n. Labem B s těmito výsledky:

U19 - Ústí nad Labem B 0:4

U17 - Ústí nad Labem B 2:4

Sedmnáctka sahala po bodu již v tomto zápase, po prohraném poločase 0:3 dokázali kluci utkání dvěma brankami zdramatizovat, nakonec však Ústí gólem těsně před koncem rozhodlo.

Muži A - FK Dobrovice 2:1

Po středeční porážce 1:3 s lídrem soutěže přetavilo mužstvo odhodlání zvítězit v kýžené tři body, podrobněji v samostatné reportáži.

Neděle 1. října 2017

U15 - FK Litvínov 0:4

U14 - FK Litvínov 0:3

Skórovat proti Litvínovu se bohužel nepodařilo ani jednomu týmu.

Muži C - Mšené lázně 5:0

První příčku potvrdilo Céčko vysokou výhrou, zaskvěl se autor hattricku Marek Jarosz. Dokázal ho vměstnat mezi 6. a 29. minutu zápasu a zařídil rychlé vedení, které pak spoluhráči v druhé půli zaokrouhlili na populárního bůra.

Muži D - Budyně 4:0

Jen o skóre jsou nyní druzí muži D-týmu, když přesvědčivě zdolali Budyni. Dvě branky vsítil Dominik Slabý.