Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

Poslední zápasy podzimu dohrány

Přehled výsledků našich celků o víkendu 25. - 26. listopadu

Na podzim je dobojováno, poslední čtyři utkání odehrála naše mužstva v sobotu 25. listopadu, aktéry byly oba dorostenecké týmy a mladší žáci kategorií do 12 a do 13 let, bilancí 2 - 1 - 0 – 1 připravila čtyřka žlutomodrých zástupců fanouškům povedené podzimní loučení.

Sobota 25. listopadu

U19 – FK SEKO Louny 6:1

Devatenáctka se pustila do soupeře zhurta a vedení se ujala hned v první minutě, hosté z Loun sice ještě dokázali vyrovnat, ale pak se již trefovali jen naši mladí borci. Zaskvěl se zejména Honza Šimurda, který k úvodnímu zásahu přidal ještě další dvě přesné trefy a docílil hattricku.

U17 – FK SEKO Louny 3:3 (4:1 PK)

Když na začátku druhé půle zvyšovali hosté již na 0:2, patrně by se nenašlo moc odvážlivců, kteří by ještě věštili úspěch našeho týmu. Kluci přesto zabojovali a dvěma brankami v rozmezí sedmi minut srovnali. SEKO pak vedlo ještě jednou, ale naši zbraně nesložili a znovu účet dorovnali. O svém vítězství rozhodli přesněji zvládnutými pokutovými kopy.

U13 – SK Střešovice 1911 1:6

Na naše vedení z dvanácté minuty zareagovali Střešovičtí dvěma brzkými góly, nejtěsnější vedení pak hosté navýšili s končící se hodinou hry dvěma slepenými brankami a tím patrně rozhodli o výsledku, který ještě ve zbývajícím čase upravili na konečných 1:6.

U12 – SK Střešovice 1911 6:2

Jiné menu ovšem servírovali svým hostům ti mladší z mladších žáků. Na soupeře vlétli a ve 25. minutě se těšili již čtyřgólovému vedení. Na dvě střešovické korekce vždy dokázali odpovědět a oprávněně se mohli radovat nejen z výsledku 6:2, ale i z výkonu, kterým jej dosáhli. O naše branky se rovným dílem podělili Dominik Horčička a David Zákravský další naši víkendoví autoři hattricku.

Přejeme všem našim hráčům, aby si řádně odpočinuli, v zimní přípravě kvalitně potrénovali a posléze s odhodláním vyběhli do jarních bitev. Ukončení soutěží je příležitostí k hodnocení, na našich stránkách se brzy setkáte se slovem trenéra Áčka Martina Müllera, ochuzeni nebudete ani o sondu do mládežnického fotbalu. Prostor k vyjádření dostanou i hráči. Seznamováni budete i s novinkami případně změnami, které v období zdánlivého klidu nastanou. Sledujte náš web i oficiální facebookovou stránku, aktivní již během podzimu byl i náš účet na Twitteru.