FK Litoměřicko, z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Litoměřicko, z.s.
www.fklitomericko.cz

Příští zápas

FK Litoměřicko A vs FK Varnsdorf

Datum a čas konání: 15.8.2018 18:00
Místo: U Stadionu, Litoměřice - tráva
Rozhodčí: Matějček Milan - Vlasjuk Pavel, Černý Ondřej

Příprava č. 4, FK Litoměřicko – FK Ústí nad Labem 0:2

Příprava č. 4, FK Litoměřicko – FK Ústí nad Labem 0:2

Čtvrtý přípravný zápas je historií, jak jsme předesílali, odehráli jsme ve středu 24. ledna přípravný zápas s FK Ústí nad Labem. K zápasu jsme přijeli z Heřmanic, kde tento týden dlí naše A-mužstvo na soustředění. Soupeře z druhé ligy jsme se nezalekli a dokázali odehrát velmi dobrou partii, i přes dvě obdržené branky jsme se prezentovali zodpovědnou defenzivní činností podpořenou výkony obou brankářů, Plachého i Ordelta. Vzhledem k tomu, že se domácí přes svoji herní převahu, dokázali v první půli prosadit jen jednou, celkový dojem zápasu vyzníval vyrovnaně. V poslední minutě Ústečtí své vítězství podtrhli druhým gólem, když využili naší otevřenější obrany ve snaze vyrovnat.

Od počátku přátelského duelu, , dávali fotbalisté Army najevo, že hrají o level výš a že to budou oni, kdo se ujme režie hry. Přesto náš tým nepřijal roli komparsistů a představil se důstojným výkonem všech aktérů, kteří nastoupili tentokrát v zelených (venkovních) dresech. V prvním poločase nás několikrát podržel Honza Plachý, jehož úlohu převzal do druhé pětačtyřicetiminutovky Adam Ordelt. První gól jsme obdrželi ve dvacáté šesté minutě, kdy po nastřeleném břevnu narval míč do sítě Pavel Pilík. Jednobrankový náskok znamenal, že do druhého poločasu jsme nastoupili odhodláním i s pozměněnou taktikou, kdy jsme znepříjemňovali domácím hru a šli takříkajíc více do těla. V 66. minutě se dostal za obranu Jakub Šimkovský, ale těsně minul brankáře i branku. V samotném závěru jsme i díky malé sérii rohových kopů protivníka přitlačili k vlastní brance, ale z příležitostí, které jsme si vypracovali, gól nepadl. Naopak, jak stojí psáno v úvodu, navýšili domácí své vedení, když zužitkovali rychlý protiútok do naší otevřené obrany. Autorem branky byl Youba Dramé.

Celý zápas odehrál Štěpán Kacafírek, který na podzim právě v Ústí působil. I on po zápase vyjádřil spokojenost s výkonem, jen mu chybělo, abychom si poradili lépe s příležitostmi, které jsme si vytvořili. I přes prohru slyšeli naši hráči v kabině od trenérů chválu, podporu a povzbuzení do další fáze přípravy. Z krajského města se vydali zpět do Heřmanic, kde v pátek ukončí poslední tréninkovou jednotkou zimní soustředění, aby již v sobotu 27. ledna byli v pražských Jinonicích, kde bude na hřišti s umělým povrchem naším vyzyvatelem místní SK Motorlet Praha, po podzimu desátý celek divizní soutěže skupiny B. Utkání má naplánovaný začátek na 10:00.

Zahajovací jedenáctka: Plachý – Šimkovský, Šustr, Maršálek, Dvořák – Trýzna, Husenský, Marčuk, Hanuš – Surmaj – Kacafírek

Do hry se dosali i všichni dnešní náhradníci: Ordelt – Aubrecht, Frank, Valenta, Zajac, Zbudil

Galerie k aktualitě

Diskuze

Poslední zápas

SK Zápy
FK Litoměřicko A
2:1
Podrobnosti

Tabulka

1. FK Dobrovice 1 2:0 3
2. FK Králův Dvůr, z.s. 1 2:0 3
3. SK Zápy 1 2:1 3
4. FK Loko Vltavín, z.s. 1 1:0 3
5. FC Slavia Karlovy.. 1 1:0 3
6. TJ Jiskra Ústí nad.. 1 1:0 3
7. TJ Jiskra Domažlice,.. 1 2:2 2
8. SK Sokol Brozany, z.s. 1 2:2 2
9. SK Benešov, z.s. 1 1:1 2
10. Slovan Velvary, z.s. 1 2:2 1
11. FC Slavoj Vyšehrad, a.. 1 2:2 1
12. TJ Štěchovice, z.s. 1 1:1 1
13. FK Litoměřicko A 1 1:2 0
14. FK Olympia, a.s. 1 0:1 0
15. SK Viktorie Jirny 1 0:1 0
16. TJ Sokol Živanice 1 0:1 0
17. SK Převýšov, z.s. 1 0:2 0
18. FC Písek fotbal, z.s. 1 0:2 0

Kompletní tabulka

Střelci týmu

1 gól

Michal Macháček

Nejbližší narozeniny

16.08.2018 Dominik Šustr (22)
18.08.2018 Martin Riedel (12)
22.08.2018 Tobiáš Sedláček (14)
22.08.2018 Patrik Valenta (22)
28.08.2018 Daniel Bareš (12)

TOPlist Počet návštěv: 279337
Posledních 30 dnů: 6694 | Posledních 7 dnů: 2097 | Poslední den: 301

© 2018 FK Litoměřicko, z.s. | Všechna práva vyhrazena | fklitomericko@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne