Litoměřicko získalo pouze bod. O vítězi rozhodl penaltový rozstřel.

Redakce | 6. 6. 2022

Most si z Litoměřic odvezl dva body po výhře na penalty

V osmadvacátém kole krajského přeboru dospělých Litoměřicko hostilo FK Baník Most - Souš. Diváci se první branky dočkali až ve druhém poločase, kdy se trefil v 52. minutě hostující Lukáš Vlach z penalty. Žlutomodrým se podařilo vyrovnat o deset minut později, kdy na druhé straně proměnil penaltový kop David Šraga. Po uplynutí devadesáti minut o výsledku musel rozhodnout penaltový rozstřel. Litoměřicko nevyužilo mosteckých nepřesností a podlehlo tak v celkovém skóre 1:2. Utkání zhodnotil trenér Štefan Knapík.

Ačkoli tomu výsledek nenapovídá, obě mužstva si vytvořila několik gólových příležitostí, a jen díky skvělým zákrokům obou brankářů byl konečný stav po jedné brance na obou stranách. Bohužel jsme nezvládli penaltový rozstřel, nedokázali jsme využít ani tři mečboly k bonusovému bodu.“

Následující utkání odehraje naše A - mužstvo v sobotu 11.6. od 17:00 na půdě domácích Srbic.