Obrat vedl ke třem bodům, rezerva podlehla Libochovicím a sedmigólová smršť Gardy.

Redakce | 12. 9. 2021

A - mužstvo napravilo prohru z šestého kola. Rezerva z Libochovic odejela bez bodu, zato stará garda řádila!

Muži A - V rámci sedmého kola Litoměřicko hostilo FK Jílové. Po úvodních pěti minutách šel soupeř do vedení, ovšem rychlou reakcí dokázalo naše Áčko vyrovnat a následně otočit děj utkání. Utkání zhodnotil tradičně trenér Štefan Knapík.

„ Utkání dvou rozdílných poločasů. I když jsme velmi brzy prohrávali po nedůsledném bránění uvnitř šestnáctky, předvedli jsme přesvědčivý obrat po pěkných kombinačních akcí. Ve druhém poločase jsme se soustředili zejména na ubránění výsledku, hráči si uvědomovali důležitost zápasu, ale to nám není vlastní, a proto naše hra už nebyla tak v tempu. Nedařila se nám přechodová fáze, v předfinálních přihrávkách jsme hodně kazili nebo vybírali špatná řešení. Přesto jsem rád za vítězství, mužstvo předvedlo do obrany zodpovědný výkon. Lepší je vyhrávat než prohrávat. “

Muži B - Po třetím kole má litoměřická rezerva jen tři body a v tabulce je na osmém místě. V sobotu 11.9 změřila síly s libochovickým FK. Utkání zhodnotil záložník Jan Grus.

„ ŠPATNĚ! Tak bych popsal utkání jedním slovem. Do zápasu jsme sice vstoupili velice dobře, ale efektivita nulová. V patnácté minutě to mohlo být 3:0 pro nás, ale žádnou šanci jsme neproměnili. Soupeř naopak začal číst naší hru a po půl hodině hry využil chyby v zadních řadách. O poločasové pauze jsme věděli, že zápas ještě neskončil, a chtěli jsme ho otočit. Jenže co se nestalo, 46. minuta 2:0 pro Libochovice. Opět další chyba.. Říkáme si to každý zápas, týden co týden nabízíme soupeři obrovské šance ke vstřelení branky a ti toho samozřejmě využívají. Po hodině hry soupeř začal fyzicky odcházet a to byla šance pro nás, po krásné kombinaci jsme se dostali přes pravou stranu do zakončení. Míša Foltýn to trefil nádherně. Najednou přišel druhý dech a všechny síly jsme vložili do útoku. Marně! Devětaosmdesátá minuta, brejk, Libochovice 3:1, konec utkání...

Stará Garda - Ve třetím kole okresní soutěže SG. si Litoměřicko připsalo vysokou výhru. Prackovice dostali sedmigólový výprask! Následující utkání odehraje naše garda v pátek 17.9. na půdě Českých Kopist od 17:30