FK Litoměřicko D

Mladší žáci D - tým st. přípravky r. 2006

Soutěž: II. třída mladších žáků - OP

Přehled zápasů, výsledků, soupisek, statistik a tabulka je k dispozici na fotbal.cz v tomto odkazu.

Složení týmu a organizační informace naleznete v tomto odkazu.

Odehrané zápasy:

20. kolo - Terezín - Ltm 2:9. Hladké vítězství , příležitost pro všechny hráče kádru.

19. kolo: Fk Ltm - Budyně 18:3. Výsledek vypadá úžasně, ale na hřišti to zase taková nádhera nebyla. Soupeř měl v sestavě několik šikovných hráčů, ale hru dozadu víceméně ignoroval, takže nám nabídl hodně prostoru a spoustu šancí. 18 gólů je hodně, ale další hromadu akcí, šancí jsme svoji nekvalitou, sólovaním, dlouhým držením míče zahodili. 18. kolo Rovné - Fk Ltm 4:4 , pen. 3:0. Další povedené utkání, pohledný fotbal, spousta šancí a dost smolná a nezasloužená remíza, resp. penaltová prohra. Nějaké chybičky vzadu a vlastně i vepředu se udělaly, nejdou nám penalty (potrénujeme) , ale takový fotbal baví. <=> 17. kolo FK Ltm - Libochovany 7:1 - velmi dobrý výkon, pěkné akce, spokojenost. S opravdu velkými, fyzicky vyspělými hráči soupeře jsme si dokázali poradit fotbalovostí,  narážečkami . Prostě se nato dobře koukalo.

16. kolo - FK Ltm C - FK Ltm D 3:6 - sice hladká výhra , ale ke spokojenosti bylo tentokrát hodně daleko. První poločas byl ještě celkem v pohodě (vedení 0:5), sice to nebylo úplně dokonalé, ale občas jsme si přihráli a pár akcí vypadalo docela dobře. Ovšem druhá půle byla jedna velká hrůza, škoda slov.

15. kolo - FK Ltm - Liběšice 5:1 - tentokrát takřka maximální spokojenost, především velmi dobrý první poločas (4:0) přinesl skvělou hru se spoustou šancí i gólů. Velmi dobrý pohyb a s tím spojená nabídka do hry, rychlá výměna míče, narážečky, spousta střel,  prostě tak nějak by měl fotbal vypadat. Pouze škoda, že jsme tuto kvalitu nedokázali udržet i ve druhém poločase. Jednak jsme se  při vědomí určitě převahy nad soupeřem začali s míčem mazlit o něco více než je zdrávo a jednak po prostřídání bylo na některých jedincích vidět rezervy, které přináší nedostatečná účast na trénincích.

14. kolo - Polepy - FK Ltm 2:13 - ještě slabší soupeř než minulý týden, stejný problém v obraně a neskutečná spousta zahozených šancí,

13. kolo - FK Ltm - Peruc 12:4 - soupeř nepříliš vysoké kvality, čemuž bohužel odpovídal i náš výkon, neschopnost odehrát výkop soupeřova brankáře vedla ke 4 inkasovaným brankám. Nic moc.

12. kolo - SK Roudnice - FK Litoměřice  9:6 - takřka maximální spokojenost, skvělý výkon samozřejmě to nešlo bez nějakých chyb, ale především hra dopředu byla neskutečně pohledná. Konečně jsme začali hrát na jeden dotek, běhat bez míče, nabízet se do hry. Kluci se dočkali i pěkného gesta od trenéra domácích, který přišel po zápase do kabiny a pochválil cely tým za parádní hru.

11. kolo - FK Ltm - Straškov 1:10 - sice rychta, ale herně to především v začátcích poločasů špatně nevypadalo. Fakt je , že soupeř měl v sestavě 2 - 3 hráče , kteří byli fotbalově, rychlostně a hlavně fyzicky někde jinde a pro nás ( s vyjímkou Míry Krupičky) prakticky nebránitelní. Ale opět jsme se přesvědčili, že pokud si vyměňujeme míč na první či druhý dotek, tak se přes soupeře dokážeme dostat, bohužel nás limitují ty jeden až dva roky věkového rozdílu, kdy nás v potencionálních šancích stačí soupeř opět dorazit.

10. kolo - Lukavec - FK Ltm 7:2 - výsledek nic moc, ale hra byla chvílemi celkem pohledná, takže snad raději takto prohrát než zápas jako minulý týden.

9. kolo - FK Ltm - Terezín 9:1 - jedna velká hrůza. Slaboučký soupeř, slaboučký výkon.

8. kolo - Sokol Budyně - FK Ltm 5:3 - domácí byly až na jednu či dvě vyjímky  soupeřem víceméně průmerné kvality, přesto jsme opět podali průměrný výkon se spoustou chyb v obraně i spálených šancí na druhé straně. Takže asi zasloužená prohra.

7. kolo - FK Ltm - Rovné 3:1 - tentokrát soupeř výškově ani fotbalově nijak nevyčníval, takže jsme si mohli bez obav zahrát. Sice to nic úchvatného nebylo, pár slušných akcí jsme si dokázali vytvořit a zaslouženě vyhráli.

6. kolo - Libochovany - FK Ltm 3:2 - podobný herní projev jak o den dříve v Mostě (čili vesměs individuálně), navíc někteří hráči, kteří v Mostě excelovali, tentokrát jaksi nezahráli. Hezkých útočných akcí bylo pomálu, pár individuálních chyb vzadu, k tomu pár zahozených šancí v závěru zápasu a bylo to.

5. kolo - FK Ltm "D" - FK Ltm "C" 1:6 - výsledek mluví za vše. Opět nedůraz, ustrašenost, herní pasivita. Až dosud jsme se s faktem, že soupeři jsou o něco větší dokázali jakžtakž popasovat a odehrát zápasy OP se ctí, o tomto zápase se to nedá říci ani v nejmenším. Góly dostáváme po naivních chybách, sami v šancích postrádáme důraz v koncovce, souboje hrajeme , tak aby se nám nic nestalo.

4. kolo - FK Ltm - Podlusky 2:1 - opět velmi výživný zápas, kdy celkem vyspělý, dosud neporažený soupeř nás donutil hrábnout si opět až na dno fyzických sil. Ač jsme působili fotbalovějším a kombinačně lepším dojmem, do šancí jsme se přes velmi dobře hrající obranu hostů dostávali velmi těžce. Také proto pochvala pro mužstvo, že si dokázalo porvat s nepříznivým vývojem zápasu a strhnout vítězství v závěru na naší stranu.

3. kolo : FK Liběšice - FK Ltm 3:2 - velmi slušně odehraný i odbojovaný zápas, na domácích byly ty 2-3 roky věkového rozdílu občas vidět, ale konečně to byl zápas , který nás donutil dostat ze sebe vše.

2. kolo: FK Ltm - Polepy 12:0 - prakticky stejný zápas jako v 1. kole...

1. kolo: Peruc - FK Ltm 0:13 - domácí nebyly plnohodnotným soupeřem, alespoň jsme seznámili s velkým hřištěm i pravidlem o ofsajdu.

SK STAP-TRATEC Vilémov
FK Litoměřicko B

1. SK Hrobce 28 116:45 71
2. FK SEKO LOUNY 28 78:33 64