FK Litoměřicko, z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Litoměřicko, z.s.
www.fklitomericko.cz

Příští zápas

FK Litoměřicko U12 vs FK Varnsdorf

Datum a čas konání: 3.9.2017 12:15

FK Litoměřicko U12


Mladší žáci U 12

žákovská liga U12

Přehled zápasů, výsledků a soupisek je k dispozici na fotbal.cz v tomto odkaze

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odehrané zápasy:

14. kolo - výlet do Litvínova se celkem podařil. Za zmínku stojí především výborně odmakané utkání s Mostem, který jsme po bojovném i taktickém výkonu dokázali udolat 9:8. Ač jsme nebyli fotbalově lepší, tak jsme se patrně nejlepšímu týmu soutěže dokázali vyrovnat především nasazením a bojovností a urvali tak cennou výhru. V dalších zápasech už jsme většinou byli fotbalově lepším týmem my, takže jsme si připsali celkem hladká vítězství (Bílina/Ervěnice 16:5 a Litvínov 22:8).

 

13. kolo - tentokrát po delší pauze jsme se představili doma , kde našimi soupeři byly sloučené týmy FK Louny/ Černčice a SK Roudnice/ Štětí. Ve všech zápasech jsme podali zodpovědné a kvalitní výkony, prostě tentokrát byla soustředěnost na fotbal na prvním místě a bylo to znát. Zatímco první ze soupeřů víceméně nekladl odpor ( konečný výsledek 32:2), ve  druhém utkání už jsme museli řádně zabojovat k celkovému vítězství 17:11.

 

12. kolo KP: v sobotu 22.4. jsme zavítali do Loun, kde našimi dalšími soupeři kromě domácích byly týmy Chomutova a Baníku Most - modří. Zápasy jsme zvládli celkem obstojně, chvílemi jsme předváděli slušný fotbal, chvílemi to zase až tak úžasné nebylo, spíš bojovné a upracované. Opět nám v určitých fázích dělala problém důrazná a fyzická hra některých soupeřů, se kterou se neumíme úplně vyrovnat. Přesto jsme si se všemi soupeři jak výsledkově, tak i herně dokázali poradit. Výsledky FK Ltm - Louny 11:7, FK Ltm - Baník Most - modří 16:1, FK Ltm - Chomutov 18:7 vypadají dobře, na druhou stranu je třeba si uvědomit, že tito soupeři nepatří v soutěži k těm nejtěžším.

11. kolo : další kolo KP jsme odehráli v Teplicích, kde jsme se utkali nejdříve s týmem FK Ústí n/L a poté s domácím týmem Junior Teplice. K zápasům jsme tentokrát přistoupili zodpovědně, soustředěně , což přinášelo vyhrané souboje, herní převahu a z toho plynoucí šance a občas i góly. Ve finále z toho byla výhra nad Ústím 10:4. Druhý zápas v rychlém sledu už tak skvělý nebyl, narůstající únava a různé bolístky přinesly poločasovou porážku (5:7) , teprve poločasová domluva přinesla  výrazně zlepšený výkon, tým si dokázal hrábnout na dno svých sil a byla z toho celková výhra 14:10. Oproti předchozímu turnaji si pochvalu tentokrát zaslouží celý tým, nebylo dnes všechno skvělé, ale rozdíl především v přístupu k zápasu byl evidentní. Spokojenost !

 

10. kolo KP: první jarní satelit v Děčíně přinesl hodně různorodé pocity, ale hlavně nabídl drsný a alespoň pro trenéry i smutný obrázek toho, kolik fotbalu kdo dává. Na jedné straně máme časté absence na treninku ( ať už omluvené či neomluvené) nekázeň , srandičky a minimální chuť pracovat a učit se novým věcem a proti tomu zase pár hráčů, kteří jsou na každém tréninku s chutí pracovat a něco se naučit. A světe div se, ono to pak v neděli na tom hřišti je vidět. Ono dostat za 20 minut od byť elitní děčínské sestavy 10 gólů vypovídá za vše .Ale ne všechno bylo špatně, protože přece jen pár lidí nám trénuje pravidelně a dokáže věci , co se naučili do zápasu přenést. A na některé části zápasů byla radost pohledět, protože tam bylo vše, co dnešní fotbal vyžaduje - nasazení, důraz, individuální dovednosti i rychlé kombinace. Bohužel dva zápasy v rychlém sledu a s minimálním střídáním byly dost znát, takže v druhém zápase nám viditelně scházela energie a následně i kvalita. A výsledky: FAPV Děčín - Fk Ltm 20:25, Roudnice/Štětí - Fk Ltm 19:10.

 

9. kolo KP: poslední podzimní satelit jsme odehráli v domácím prostředí s výsledky FK Ltm - MFK Most 18:8 a FK Ltm - FAPV Děčín 9:15. Most porážíme a měli jsme vyhrát mnohem výrazněji, protože , co někteří zahodili během této soboty, to se jen tak nevidí ( D.H.). Ani s Děčínem  to tentokrát nebylo až tak marné, ale je to všechno víceméně o důrazu nebo spíš o nedůrazu před brankou soupeřovou  i vlastní. Šance by byly, ale dotlačit tam balon za každou cenu , čili i za nějakou tu ránu, se nám tolik nechce a podobné to je před vlastní bránou, protože jak se nám ten balon dostane o něco výše, tak už se bojíme , aby nás to náhodou netrefilo.  Na druhou stranu, to čemu se v posledních týdnech na trénincích věnujeme ( pohyb bez míče, nabídka do kombinace, minimum doteků s míčem) se v naší hře projevovalo a přečíslení soupeře a následné šance přinášelo, takže doufejme, že do jara vše vyladíme tak, abychom podobné zápasy zvládali úspěšněji.

 

8. kolo KP: další výjezd do Mostu přinesl jasnou výhru nad týmem Loun 19:5 (soupeři chyběli jak hráči, tak kvalita), tak podobně velkou porážku s domácím týmem Baníkem Most 16:3, když s domácími jsme dokázali držet krok jen poločas (5:3), s přibývajícím časem a ubývajícími silami mizela i chuť s nepříznivým stavem něco udělat.

7. kolo KP: další kolo satelitu jsme odehráli v Chomutově, kde jsme se kromě domácích utkali ještě s týmem Bílina/Ervěnice. Výkon jsme podali podobný jako minulý týden, čili nic moc, výsledky Bílina /Ervěnice - FK Ltm 6:23, Chomutov - FK Ltm 11:9.

 

6. kolo KP: další neveselý výjezd jsme absolvovali do Mostu, kde jsme se utkali s týmy Baníku Most A a FAPV Děčín. A úvodní zápas s domácím týmem nám ukázal dokonalý obrázek našich aktuálních schopností. Za soupeřem jsme zaostávali po všech stránkách, na hřišti jsme prakticky neexistovali , o čemž svědčí i konečný výsledek 24:2.  Most nás přehrával jednak velmi dobrou individuální technikou, ale především výborným pohybem bez míče a pěknými kombinacemi. V druhém zápase jsme přece jen trochu sebrali a byli týmu FAPV přece jen důstojnějším soupeřem, i když ani to nás neuchránilo od porážky 6:16. Především útoční hráči zůstali  v obou zápasech silně za očekáváním, soupeře jsme nebyli schopni překonat ani individuálně ani kombinací, ale v podstatě celý tým zaostával za soupeři jak v rychlosti pohybu, tak především rychlosti myšlení.

5. kolo KP: další domácí satelit se zařadil mezi ty méně vyvedené. I když jsme občas dokázali zabojovat a chvílemi předvedli pár pohledných akcí, spíše byly vidět naše tradiční nedostatky ( pohyb bez míče, dlouhé držení míče, nedůraz v koncovce...) , takže taková poloviční spokojenost. A výsledky: FK Ltm - Teplice 8:8 a FK Ltm - Roudnice/Štětí 9:11. Prostě umíme to lépe a to jsme tentokrát úplně nepředvedli.

 

4. kolo KP: v Mostě jsme se utkali s bývalým týmem MFK Most (dnes FK Most modří) a týmem FK Litvínov,  který nás minulý týden nevídaně přejel na satelitu v Ústí. Naštěstí jsme tentokrát vyrazili k turnaji ve víceméně kompletním složení, což se projevilo jak na hře , tak i logicky na celkových výsledcích. Do naší hry se nám opět vrátilo dostatečné nasazení i důraz,  takže jsme přestali dostávat zbytečné branky,  no a v útočné fázi,  tam to až tak úchvatné nebylo...Pořád řešíme  naše útoky komplikovaně,  vesměs indiduálně a se spoustou zbytečných doteků s míčem, chyběla i výraznější zapojení defenzivních hráčů do útočné činnosti. Ač jsme oba zápasy celkem výrazně vyhrály FK Litvínov - FK Ltm 9:18 a FK Most - FK Ltm 6:17, je třeba si říci , že ke spokojenosti měli trenéři hodně daleko, protože především tým Mostu dokázal postavit kvalitní sestavu pouze na jednom hřišti, jejich druhá sestava nebyla konkurence schopná, takže výsledný brankový rozdíl měl být mnohem výraznější.

3. kolo KP: další kolo jsme odehráli v Ústí n/L a nestačili jsme se divit a jen zírali. Jednak už před zápasem, když jsme zjistili, že ač na tréninku se scházíme v počtu 20 -25 hráčů, tak tentokrát jsme takřka nebyli schopni postavit do zápasu 12 hráčů ( z 20 nominovaných 4x nemoc a 4x jiný program). No a pak už jsme zbytek času jen nechápali , co se s tou  partou ještě před týdnem tak šikovných fotbalistů stalo. Absolutní nedostatek nasazení, důrazu, pohybu, chuti do hry, prostě co se dalo udělat špatně, to jsme udělali ještě hůř. Lepší zapomenout a doufat, že něco podobného se už nebude opakovat. A ještě naše dosud opravdu nevídané výsledky: FK Ústí n/L - FK Ltm 20:6, FK Litvínov - FK Ltm 13:2. Prostě ostuda !

2. kolo KP: tentokrát v Teplicích, kromě domácích i nejlepší tým minulé sezóny FK Ústí n/L, čili očekávání hodně těžkých zápasů. Tentokrát to vzal náš tým za správný konec a skvělým nasazením , důrazem v soubojích a samozřejmě i pohlednýmí akcemi v útoku své soupeře jednoznačně přehrál. Prostě opravdu málokdy vídaná maximální spokojenost s  předvedenou hrou. Výsledky FK Ltm - FK Ústí n/L 19:4 a FK Ltm  - FK Teplice 22:6 mluví za vše.

1. kolo KP: úvodní satelitní miniturnaj jsme odehráli v domácím prostředí. V úvodním zápase jsme porazili kombinovaný tým SK Děčín/Neštěmice 22:4 především po důrazné domluvě trenérů a výrazně zlepšeném výkonu ve druhém poločase (první púle 8:3, druhá 14:1), ve druhém zápase jsme udolali další kombinovaný tým SK Roudnice/Štětí 15:14, tady maličko mrzela porážka v zápasech s Roudnicí 5:9 (se Štětím 10:5). Přestože hra nebyla špatná a dlouho jsme soupeře svírali, góly jsme prostě nedávali (a když, tak vlastní) , kdežto soupeř ano.

 


Komentáře z utkání soutěžního ročníku 2015/2016 si můžete přečíst v tomto odkazu.

 

 

Realizační tým

Marek Zákravský
Marek Zákravský

Pozice: trenér

Telefon: 775 350 684

Email: fklitomerice2006@seznam.cz

Rudolf Friedrich
Rudolf Friedrich

Pozice: trenér

Telefon: 724 465 888

Email: fklitomerice2006@seznam.cz

Robert Spálený
Robert Spálený

Pozice: trenér

Telefon: 774 233 366

Email: fklitomerice2006@seznam.cz

Brankáři

Štěpán Stojanov
Štěpán Stojanov

číslo dresu: 21

Obránci

Anna Novotná
Anna Novotná

číslo dresu: 2

Rudolf Friedrich
Rudolf Friedrich

číslo dresu: 4

Daniel Bareš
Daniel Bareš

číslo dresu: 6

Filip Křístek
Filip Křístek

číslo dresu: 13

Vojtěch Novák
Vojtěch Novák

číslo dresu: 15

Maxmilián  Wiesner
Maxmilián Wiesner

číslo dresu: 18

Záložníci

Daniel Zahrádka
Daniel Zahrádka

číslo dresu: 7

David Zákravský
David Zákravský

číslo dresu: 9

Miroslav Krupička
Miroslav Krupička

číslo dresu: 10

Otto Vraný
Otto Vraný

číslo dresu: 12

Matěj Kanda
Matěj Kanda

číslo dresu: 14

Ondřej Ulbrich
Ondřej Ulbrich

číslo dresu: 19

Útočníci

Lukáš Kučera
Lukáš Kučera

číslo dresu: 3

Daniel Jelínek
Daniel Jelínek

číslo dresu: 5

Jan Hudec
Jan Hudec

číslo dresu: 8

Dominik Horčička
Dominik Horčička

číslo dresu: 11

Robert Spálený
Robert Spálený

číslo dresu: 16

Universální

Martin Riedel
Martin Riedel

číslo dresu: 20

Marek Bárta
Marek Bárta

číslo dresu: 22

Jakub Skřivánek
Jakub Skřivánek

číslo dresu: 23

Poslední zápas

Junior Teplice
FK Litoměřicko U12
4:22
Podrobnosti

Tabulka

1. FK Litoměřicko U12 0 0:0 0
2. FC Slovan Liberec 0 0:0 0
3. SK Benešov 0 0:0 0
4. ABC Braník fotbal 0 0:0 0
5. FC Háje Jižní Město 0 0:0 0
6. SK Střešovice 0 0:0 0
7. FK VIKTORIA ŽIŽKOV 0 0:0 0
8. FK Varnsdorf 0 0:0 0
9. FK Admira Praha 0 0:0 0
10. SK Roudnice n/L 0 0:0 0
11. FK DUKLA Praha 0 0:0 0
12. FK Jablonec 0 0:0 0
13. FK Motorlet Praha 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Nejbližší narozeniny

28.08.2017 Daniel Bareš (11)
29.08.2017 Jan Bělohlávek (14)
03.09.2017 Robert Spálený (11)
04.09.2017 Ladislav Holec (10)
10.09.2017 David Surmaj (21)

TOPlist Počet návštěv: 218683
Posledních 30 dnů: 8007 | Posledních 7 dnů: 2249 | Poslední den: 184

© 2017 FK Litoměřicko, z.s. | Všechna práva vyhrazena | fklitomericko@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne