FK Litoměřicko, z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

Áčko přivezlo 3 body. Dorostencům a žákům začala sezóna

Muži A | Litoměřicko v Jiřetíně vyhrálo 4:1 a po třech kolech má v tabulce 7 bodů. Začátek zápasu se nevyvíjel podle Litoměřických představ, když se hned ve 3. minutě prosadil Broskovic (JIŘ). Litoměřicku se ale podařilo po rychle rozehrané standartní situaci vyrovnat již do poločasové přestávky (Šraga 23´). Druhý poločas začal obdobně jako ten první. Matěj Marič svým gólem ve 46. minutě otočil nepříznivý stav a poslal Litoměřicko do vedení. Čtyřiaosmdesátá minuta, 1:3. Třetím střelcem žlutomodrých se stal Vladimír Flégl a poslední hřebíček do rakve domácích zatloukl opět Matěj Marič v 87. minutě. Litoměřicko tak z Jiřetína odjíždí s plným bodovým ziskem po výhře  4:1.

Sestřih najdete na facebooku FK Litoměřicko, z.s..

Muži B | Z derby béček odešlo Litoměřicko jako poražený. Zápas, ve kterém padlo celkem 5 gólů skončil vítězně pro Lovosice "B". Matěj Marič otevřel skóre ve 31. minutě. Jednogólové manko smazal Jan Gaube (LOV), Když během 2 minut otočil zápas. V 50 minutě přišla odpověď ze strany hostů, konkrétně od Matěje Titěry. Nerozhodný stav však trval pouhých osm minut. Jan Richter (LOV) se v osmapadesáté minutě zapsal do listiny střelců a strhl tak utkání na stranu domácích. Konečný stav 3:2.

Starší dorost | Litoměřicko U19 odstartovalo sezónu pěkně zostra. Hned v prvním kole odehráli derby v Lovosicích a o vítězi utkání nakonec musel rozhodnout až penaltový rozstřel. Zápas měl jednoduchý průběh - když Litoměřicko vstřelilo branku, tak Lovosicím se vždy povedlo odpovědět, bohužel. V 90. minutě naši dorostenci vedli 3:2, ale po špatně odbráněné standartní situaci dokázal Lovosický dorost opět srovnat na 3:3 a o druhém bodu musely rozhodnout penalty. Ty Litoměřicko zvládlo lépe a po prvním kole si do tabulky připisují 2 body

Mladší dorost | Sezóna začala také mladšímu dorostu. Ten v utkání se Skoroticemi prohrál na penalty a na svém kontě má tak první bod.

Starší žáci | Ročník U15 podlehl doma Děčínu 7:0.

Mladší žáci B,C | Mladší žáci B a C první utkání zvládli úspěšně. Béčko porazilo doma 4:2 Straškov, Céčko uspělo v Liběšicích také 4:2 a Áčko svůj první zápas odehraje až ve čtvrtek 29.8.  od 17:30 s Juniorem Děčín.