Datum a čas konání: 29.3.2020 10:00
Místo: U Stadionu, Litoměřice - tráva

U19 změřila své síly s divizním Arsenalem.

Arsenal Česká Lípa 2:1 FK Litoměřicko

Starší dorost absolvoval přátelské utkání v České Lípě s domácím Arsenalem. Bohužel ale naše U19 prohrála 2:1, stejně jako minulý týden A mužstvo. Tyto dva celky se nepotkaly poprvé, hráči se znají již z předchozích sezón, kdy spolu bojovali v divizi. Třaskavě vypjaté utkání bylo vyrovnané až do poslední minuty. Přípravné utkání zhodnotil brankář Ondra Botoš.

„ Do utkání jsem vstoupili velmi dobře. V prvních minutách na nás byla vidět chuť a bojovnost hrát fotbal, která nás provázela po zbytek utkání. V první půli jsme moc šancí ke skórování soupeři nedali a naopak jsme si vytvořili šance my ale chybělo přesnější zakončení. Do druhého poločasu jsme nastoupili v trošku jiné sestavě. Pan trenér Slabý chtěl vyzkoušet v utkání různé varianty, takže se sestava už od prvních minut měnila, ale stále bylo vidět, že se chceme poprat o vítězství. Bohužel jsme si po obraném rohovém kopu dali vlastní gól a soupeř šel do vedení. Bylo dobré, že nás ten obdržený gól nepoložil. Hned poté jsme si vytvářeli šance ale zase nás trápila přesnost v zakončení. Na klucích bylo vidět, že dělají všechno proto aby jsme vyrovnali a dál si vytvořili šance a soupeř byl nucen faulovat. K přímému kopu si stoupl Lukáš Marič a krásně proměnil. 1:1. V závěru jsme se snažili tlačit soupeře a vstřelit vítěznou branku ale to se nepodařilo a z proti útoku jsme dostali minutu před koncem druhou branku. Určitě se nemáme za co stydět, ale bohužel fotbal se hraje na góly. “

Sestava: Botoš - Foltýn, Morávek, Kunert, Grus - Machciník, Loula - Skála, Hájek, Cuc - Marič  ( Dufek, Januška, Nejedlý)