FK Litoměřicko, z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Litoměřicko, z.s.
www.fklitomericko.cz

Příští zápas

TJ Sokol Domoušice vs FK Litoměřicko

Datum a čas konání: 22.8.2020 14:00
Místo: Domoušice

Náš tým má potenciál. Musím všechny pochválit za přístup, řekl trenér Kunert.

Náš tým má potenciál. Musím všechny pochválit za přístup, řekl trenér Kunert.

Přátelské utkání

Brozany: 10.00

 

SK Sokol Brozany - FK Litoměřicko 3:2

Branky: Nicolas Havlíček, Ondřej Ulbrich

 

Sestava: V. Dvořák (B), R. Kupka, O. Vraný, F. Křístek, J. Fousek, Z. Kavka, Š. Kadlečková, D. Zákravský, L. Kučera, O. Ulbrich, N. Havlíček

 

Na střídání: D. Filip (B), V. Kuchař, A. Vávra, J. Suroviak, V. Kolařík, D. Bareš

 

Odehráli jsem druhé utkání po pauze způsobené CoVid - 19. Naše druhé utkání od začátku už mělo lepší parametry, než to předešlé utkání a to díky i domácím, kteří jako vždy byli na nás natěšeni. Od první minuty domácí tým se presentoval důrazným fotbalem, nutně podotknout v rámci pravidel a je třeba říci, že nás v tomto aspektu domácí převyšovali. Díky našemu malému pohybu se domácí dostali k více příležitostem ke vstřelení branky, ale dobře nás podržel brankář V. Dvořák, který vyřešil některé situace soupeře s přehledem. V prvním poločase jsme se dostali, k některým dobrým příležitostem, hlavně díky aktivnímu L. Kučerovi.

První poločas skončil 0:0.

Ve druhém poločase jsme zlepšil pohyb bez míče a utkání se rázem změnilo, kdy jsme začali domácí přehrávat ve středu hřiště a ještě více jsme se začali prosazovat před šestnáctku soupeře. Z této aktivity, také padl náš první gól, kdy jsme si krásně vykombinovali soupeře od naši branky na Nicolase Havlíčka, který chladnokrevně zakončil svoje sólo.

Domácí hlavně svým důrazem nám pořád dělali starosti a při jednom takovém důrazu brzy vyrovnali na 1:1. Nepovedla se nám rozehrávka od brankáře a soupeře toho hned využil. Strhnout vedení na naši stranu se podařilo díky, již zmiňovanému aktivně hrajícímu L. Kučerovi, který zakončoval ze střední vzdálenosti do brankové konstrukce. Tento míč se odrazil k dobíhajícímu O. Ubrichovi, který strhnul vedení na naši stranu. Po druhé brance, jsme se ještě několikrát dostali do několika brankových příležitostí, ale už jsme je neproměnili.

Ke konci zápasu se domácím podařilo strhnout vítězství na svoji stranu, kdy důrazem dvakrát při rohu otočili skóre na 3:2. Musíme pogratulovat domácím za vítězství, hlavně svým důrazem nás předčili. 

Celkově musím všechny pochválit za přístup k zápasu, hlavně ve druhém poločase. Určitě jsme nebyli horším týmem, pořád máme na čem pracovat, ale pevně věřím, že ještě výkon celého mužstva se bude zlepšovat. Tento tým opravdu má potenciál a jsme teprve na začátku přípravy na další sezónu.

 

Václav Kunert, trenér

Diskuze

Poslední zápas

FK Litoměřicko
TJ Spartak Perštejn
4:0
Podrobnosti

Tabulka

1. FK Litoměřicko 0 0:0 0
2. SK STAP-TRATEC Vilémov 0 0:0 0
3. TJ Sokol Domoušice 0 0:0 0
4. FK Slavoj Žatec 0 0:0 0
5. FK Jílové 0 0:0 0
6. FK Baník Most-Souš 0 0:0 0
7. FK Jiskra Modrá 0 0:0 0
8. SK Brná 0 0:0 0
9. TJ Spartak Perštejn 0 0:0 0
10. TJ Sokol Srbice 0 0:0 0
11. TJ Oldřichov 0 0:0 0
12. SK Baník Modlany 0 0:0 0
13. TJ Krupka 0 0:0 0
14. TJ Sokol Horní Jiřetín 0 0:0 0
15. ASK Lovosice 0 0:0 0
16. FK Tatran Kadaň 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

11.07.2020 Daniel Hervert (16)
12.07.2020 Kryštof Tyl (13)
16.07.2020 Zdeněk Kavka (13)
24.07.2020 Jakub Löwy (16)
04.08.2020 Rudolf Kubát (16)

TOPlist Počet návštěv: 355606
Posledních 30 dnů: 3009 | Posledních 7 dnů: 324 | Poslední den: 37

© 2020 FK Litoměřicko, z.s. | Všechna práva vyhrazena | fklitomericko@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne