TJ Sokol Domoušice vs FK Litoměřicko "A"

Datum a čas konání: 22.8.2020 14:00
Místo: Domoušice

Náš tým má potenciál. Musím všechny pochválit za přístup, řekl trenér Kunert.

Přátelské utkání

Brozany: 10.00

SK Sokol Brozany - FK Litoměřicko 3:2

Branky: Nicolas Havlíček, Ondřej Ulbrich

Sestava: V. Dvořák (B), R. Kupka, O. Vraný, F. Křístek, J. Fousek, Z. Kavka, Š. Kadlečková, D. Zákravský, L. Kučera, O. Ulbrich, N. Havlíček

Na střídání: D. Filip (B), V. Kuchař, A. Vávra, J. Suroviak, V. Kolařík, D. Bareš

Odehráli jsem druhé utkání po pauze způsobené CoVid - 19. Naše druhé utkání od začátku už mělo lepší parametry, než to předešlé utkání a to díky i domácím, kteří jako vždy byli na nás natěšeni. Od první minuty domácí tým se presentoval důrazným fotbalem, nutně podotknout v rámci pravidel a je třeba říci, že nás v tomto aspektu domácí převyšovali. Díky našemu malému pohybu se domácí dostali k více příležitostem ke vstřelení branky, ale dobře nás podržel brankář V. Dvořák, který vyřešil některé situace soupeře s přehledem. V prvním poločase jsme se dostali, k některým dobrým příležitostem, hlavně díky aktivnímu L. Kučerovi.

První poločas skončil 0:0.

Ve druhém poločase jsme zlepšil pohyb bez míče a utkání se rázem změnilo, kdy jsme začali domácí přehrávat ve středu hřiště a ještě více jsme se začali prosazovat před šestnáctku soupeře. Z této aktivity, také padl náš první gól, kdy jsme si krásně vykombinovali soupeře od naši branky na Nicolase Havlíčka, který chladnokrevně zakončil svoje sólo.

Domácí hlavně svým důrazem nám pořád dělali starosti a při jednom takovém důrazu brzy vyrovnali na 1:1. Nepovedla se nám rozehrávka od brankáře a soupeře toho hned využil. Strhnout vedení na naši stranu se podařilo díky, již zmiňovanému aktivně hrajícímu L. Kučerovi, který zakončoval ze střední vzdálenosti do brankové konstrukce. Tento míč se odrazil k dobíhajícímu O. Ubrichovi, který strhnul vedení na naši stranu. Po druhé brance, jsme se ještě několikrát dostali do několika brankových příležitostí, ale už jsme je neproměnili.

Ke konci zápasu se domácím podařilo strhnout vítězství na svoji stranu, kdy důrazem dvakrát při rohu otočili skóre na 3:2. Musíme pogratulovat domácím za vítězství, hlavně svým důrazem nás předčili.

Celkově musím všechny pochválit za přístup k zápasu, hlavně ve druhém poločase. Určitě jsme nebyli horším týmem, pořád máme na čem pracovat, ale pevně věřím, že ještě výkon celého mužstva se bude zlepšovat. Tento tým opravdu má potenciál a jsme teprve na začátku přípravy na další sezónu.

Václav Kunert, trenér

FK Litoměřicko "A"
TJ Spartak Perštejn

1. FK Litoměřicko "A" 0 0:0 0