Místo: Domoušice

Kanonáda v Podluskách

TJ Dynamo Podlusky - FK Litoměřicko 1:11

Přátelský zápas - Neděle 14. 6. 2020 Podlusky od 13:00

Branky: L. Kučera 3x, N. Havlíček 2x, O. Ulbrich 2x, J. Živnůstka 2x, J. Suroviak, M. Tuma

Sestava: D. Filip (B), D. Bareš, O. Vraný, A. Vávra, Š. Kadlečková, Z. Kavka, L. Kučera, J. Živnůstka, D. Zákravský, O. Ulbrich, T. Janouš

Na střídání připraveni: V. Dvořák (B), V. Kuchař, J. Suroviak, M. Tuma, V. Kolařík, N. Havlíček, J. Fousek

V neděli naše mužstvo starších žáků zajelo na přátelský zápas do Podlusk. Původně jsme měli odehrát přátelský zápas s FK Litvínov, ale pro zranění hráčů z Litvínova byl zápas zrušen. Hráči si mohli sami vybrat, jestli si dají volno, nebo pojedeme společně na výlet na kolech, anebo hrát v Podluskách. Hráči si vybrali zápas s místním Dynamem.

Do zápasu jsme provedli několik změn v sestavě, kdy D. Zákravský si vysunul na středního útočníka, L. Kučera na středního záložníka a Š. Kadlečková pravého obránce.

Od začátku zápasu jsme na hřišti dominovali. Svým pohybem jsme domácí předčili. První poločas skončil 4:1. Škoda slabého důrazu, po kterém jsme obdrželi branku.

Ve druhém poločase byli naši hráči při velké chuti, svým pohybem a napadáním dělali domácím velké problémy a konečný výsledek je takový jaký je.

Z celkového pohledu musím všechny pochválit za předvedený výkon. Hráči si na sebe zápas od zápasu více zvykají, více na sebe mluví. Bylo vidět spoustu pěkných útočných akcí a pěkných branek. V zápase jsme se dostali i k některým rozehrávkám od brány a brankáře, které se nám povedli. Za což jsme samozřejmě rádi. Chceme se prezentovat fotbalovým dojmem a hráči jsou k tomu nuceni. Z týmového pojetí jsme si vytvořili spoustu brankových příležitostí, proto utkání skončilo takovýmto rozdílem.