SK Libotenice vs FK Litoměřicko

Datum a čas konání: 22.8.2020 17:00

Béčko postupuje do finále!

TJ Slavoj Úštěk 2:3 FK Litoměřicko (10:11 pp)

V sobotu 20. června se odehrálo semifinálové utkání mezi domácím úštětským Slavojem a naším Béčkem, které skončilo po devadesáti minutách nerozhodným stavem 2:2. Po penaltovém rozstřelu se z postupu radovalo Litoměřicko. Dramatické utkání zhodnotil Ríša Hájek.

Myslím si, že jsme do zápasu vstoupili aktivněji než soupeř, ale bohužel první kdo dal gól, byl po náhodné akci Úštěk. Chvíli na to se nám podařilo po pressingu získat balón a srovnat na 1:1. Po vyrovnané hře a fotbalu nahoru a dolu jsme se po krásné akci dostali do vedení 1:2. Poté se až do 90 minuty domací nedostali ani do jedné šance až na volný přímý kop v nastaveném čase, který s velkým štěstí dotlačili až do brány. Když došlo na penalty tak jsme s přehledem všechny proměnili a zhruba po dvanácté sérii nám Ondra Botoš skvělým zákrokem vychytal postup.

Litoměřicko tak postoupilo do finále turnaje OFS, ve kterém se utkají opět s Lovečkovicemi.