Neděle 30. 8. 2020 od 10:00 v Mlékojedech

FK Litoměřicko - FK Český Lev Neštěmice 2:4
Branky: O. Ulbrich, D. Zákravský

Sestava: L. Holec, O. Vraný, Š. Kadlečková, F. Křistek, V. Kuchař, Z. Kavka, T. Janouš, T. Zouzal, N. Havlíček, D. Zákravský, O. Ulbrich,
Připraveni: A. Vávra, M. Krupička, V. Kolařík

Hodnocení trenéra
V tomto přípravné zápase jsme v zápase od začátku tahali za kratší konec. Soupeř od prvním minuty začal s vysokým napadáním. S tímto způsobem hry jsme měli od začátku problémy. Soupeř nás převyšoval pohybem, napadáním a díky tomu si vytvořil dvoubrankové vedení v prvním poločase.
My jsme se v prvním poločase také dostali do několika slibných příležitostí, ale nepodařilo se nám je dobře vyřešit, abychom byli úspěšní. První poločas skončil 0:2
Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji, podařilo se nám snížit na 1:2 O. Ulbrichem. I ve druhém poločase jsme se však nevyvarovali několik chyb a soupeř toho dokázal využít dalšími dvěma góly. Po hráčích vyžadujeme, aby se nebáli hrát a tím i vznikají chyby.
Ke konci zápasu se nám už jenom podařilo snížit D. Zákravským na konečných 2:4.
V zápase, i když výsledek tomu neodpovídá, jsme měli několik dobře rozvíjejících akcí, které jsme bohužel nedokázali využít.
Samozřejmě pokračujeme v trénincích a ve zlepšování individuálního a týmového výkonu, aby se to projevilo i zápase.