Datum a čas konání: 26.9.2020 16:30
Místo: Mlékojedy

Rezerva postupuje do druhého kola Okresního Poháru.

FC Libínky 1948 1:6 FK Litoměřicko B

Ve středu 12.9., odehrálo Litoměřické ´´béčko´´ první kolo Okresního Poháru, ve kterém porazilo Libínky 6:1. Kvůli nepříznivému stavu hřiště domácích,  proběhlo utkání v Polepech. Litoměřicko šlo do zápasu v roli jasného favorita. Když se tyto dva celky střetnuly naposledy, v předsezónním poháru, byla z toho výhra Litoměřicka 17:1. Tentokrát to zas tak jasně nevypadalo, když ve dvacáté minutě byl stav 1:1. ´´Béčko´´ se ale kouslo a rychlou brankou se dostalo zpět do vedení. Utkání krátce zhodnotil trenér Jakub Rusý.

´´K zápasu můžu říct jen dvě pozitivní věci, postup a nikdo se nezranil. Co se týče předvedené hry, nejsem moc spokojený. Nehráli jsme to co jsme chtěli a o proti zápasu s Budyní jsme dělali hrozně chyb. Nepřesná a pomalá rozehrávka, málo pohybu a podcenění soupeře. Kluci soupeře znali a moc dobře si pamatují jak dopadlo poslední vzájemné utkání. Toho se musíme příště jednoznačně vyvarovat. Dali jsme pár gólů po dobrých akcích, ale na druhou stranu jsme jich spoustu zahodili. V koncovce musíme být nekompromisní, protože přijdou zápasy, ve kterých tolik šancí mít nebudeme, to jsme zjistili už v prvním mistráku v Libotenicích.  Druhý poločas jsme se přizpůsobili soupeři, místo toho abychom ho přehráli, tak jsme se psychicky neuhlídali a hra se fotbalu moc nepodobala. Jsem rád, že jsme postoupili ale teď je pro nás důležité sobotní utkání v Libochovicích. Musíme pořádně zregenerovat, protože jsme za poslední 3 týdny odehráli tuším 6 utkání, někteří hráči jsou zraněný, někteří budou muset v sobotu za A -.tým, takže nás o víkendu opravdu nečeká nic jednoduchého.´´