V sedmém kole starší žáci přivítali, na domácím hřišti, tým z Lovosic.

Redakce | 29. 9. 2021

FK Litoměřicko - ASK Lovosice 1:3 (1:0)

Krajský přebor starších žáků skupina A
26. 9. 2021 od 10.00, Litoměřice

V prvním poločase se nám dařila hra, kterou chceme předvádět ve všech zápasech. V 10 minutě jsme se dostali do vedení po gólu Miloslava Rožce. Dostali jsme se do dalších dobrých příležitostí, které jsme dobře nevyřešili. V prvním poločase jsme drželi otěže zápasu a soupeře nepustili do vyložených příležitostí.

Druhý poločas jsme nezačali vůbec dobře. Soupeři se podařilo dvěma rychlými góly otočit průběh zápasu. Po těchto dvou inkasovaných gólech se nám nedařilo vrátit do zápasu a přestali jsme hrát, to co jsme chtěli. Ke konci zápasu se soupeři podařilo ještě jednou skórovat a o zápasu bylo víceméně rozhodnuto.

Zápas si v klidu rozebereme, řekneme si, co chceme zlepšit, abychom příště věděli, co máme dělat a jak se máme zachovat.

Václav Kunert, trenér FK Litoměřicko.

Sestava: David Filip, Ondřej Ulbrich, Ondřej Holý, Henry Gaudes, Rudolf Kupka, Marek Fraňous, Jan Živnůstka (K), Matouš Tuma, Miroslav Rožec, Le Pham Thanh Long, Jiří Suroviak
Náhradníci: Samuel Pospíšil, Viktor Bouda, Zdeněk Kavka

Střelci: 10. Rožec Miloslav - 41. Kubalík Josef, 43. Kubalík Josef, 69. Opat Jiří