ROZCESTNÍK


SEZÓNA 2020/2021

19.6.2021 finálový satelit v Mostě

Pouhých 10 kluků odmakalo dnešní finálový satelit v Mostě bez jakéhokoliv střídání a zaslouží si absolutorium! Počasí bylo to poslední, co kluci vnímali a podali parádní výkony! Mít někoho na střídaní, tak by jistě vyhráli více než jeden závěrečný zápas. Kluci, parádní výkony!!! Speciální pochvalu si zaslouží Vojta, Kevin a především Vilda, kteří všechny zápasy odehráli s neskutečným nadšením a intenzitou, že tomu doteď nerozumíme. Kluci, jste skvělý tým! Děláte nám opravdu radost!

12.6.2021 IV. Memoriál Vladimíra Betky v Roudnici nad Labem

V sobotu 12.6. jsme se zúčastnili velkého turnaje v Roudnici nad Labem. Kromě našeho týmu se představilo 31 dalších týmů v čele se Spartou, Bohemians, Příbramí, a nebo Českými Budějovicemi, které zvítězili.
Již ve skupině jsme potkali opravdu silné soupeře – Žižkov, Bohemians a také Meteor Praha, který si zahrál finále.
Od první minuty kluci pocítili, že tempo zápasů je na úplně jiné úrovni, než jsme zvyklí. Nicméně kluci se tempu dokázali přizpůsobit, a i když v takto nabité skupině bohužel všechny zápasy prohráli, tak byly úseky hry, během kterých trenéry přesvědčili, že jsou schopni hrát na tak vysoké úrovni.
V následující fázi turnaje jsme již hráli se všemi soupeři vyrovnané zápasy a často jsme soupeře i přehrávali, jen jsme bohužel nedokázali naši převahu gólově zúročit. Na klucích byl zápas od zápasu znatelný herní progres, za který na sebe všichni mohou být náležitě pyšní.
Trenér Martin Mareš říká: „Chci poděkovat klukům za náročný turnaj v Roudnici n.Labem, kterého se účastnili velmi kvalitní soupeři z ČR a Německa. Kluci odvedli maximální výkony, něco se povedlo něco nepovedlo, ale v nás trenéry vnesly přesvědčení, že kluci mají potenciál se dál fotbalově rozvíjet. Díky rodiče za skvělé kluky.“
Celý turnaj byl skvěle organizačně připravený a další ročník si určitě nenecháme utéct!

Nebyly nalezeny žádné statistiky.

Tabulka nenalezena

Legenda tabulky
  • # - Pořadí
  • Z - Zápasy
  • V - Výhry
  • R - Remízy
  • P - Prohry
  • Skóre - vstřelené góly: obdržené góly
  • B - Body