Hravé odpoledne s dětmi z dětského domova

Redakce | 19. 5. 2022

​Trenéři a hráči FK Litoměřicka si užili slunečné odpoledne s dětmi z dětského domova. Na programu bylo splnění několika disciplín na našem stadionu.

Děti si skvěle poradily jak s úkoly sportovními tak i náročnými na přemýšlení. Po splnění všech těchto úkolů bylo odehráno fotbalové utkání plné zvratů, které proběhlo ve vysokém tempu ale přesto v přátelském duchu. Po té se všichni společně odebrali do prostor dětského domova, kde si pro ně tety připravily občerstvení v podobě opékaní buřtů. Po svačině ještě následovala hra na "schovku", kde měly jasně navrch děti.

Komentář přidal předseda Robert Mühlfait. „Užili jsme si krásné odpoledne, které vykouzlilo nemálo úsměvů vdětských tváří. Rádi bychom na tuto akci navázali dalšími, tak aby seprohloubilo pouto mezi naším klubem a dětským domovem.„