Starší dorost odehraje zápas sezóny.

Redakce | 1. 6. 2022

Litoměřicko hostí na hlavním stadionu SK Strupčice

Zveme vás na utkání jednadvacátého kola krajského přeboru staršího dorostu, ve kterém se naši dorostenci porvou o první místo se Strupčicemi. Utkání se odehraje 4.6. v Litoměřicích od 10:00.

„V sobotu nás čeká bitva o první místo krajského přeboru dorostu. Soupeř je dobře organizovaný, máme respekt, ale cíl je jasný. Jde o zápas, na který se všichni těšíme a pro tyhle zápasy hrajeme fotbal.“ Pavel Zuna, hlavní trenér dorostu.

Náš dorost nám letos dělá ohromnou radost. Z 18-ti zápasů šestnáctkrát vyhrál a pouze dvakrát prohrál. V této sezóně také vstřelil přes 100 branek. Za zmínku také stojí naše obrana, která je s jednadvaceti inkasovanými brankami nejlepší obranou soutěže. Dvě kola před koncem sezóny Litoměřicko vede tabulku před sobotním soupeřem o pět bodů. Výhra by pro žluté znamenala konečné umístění na prvním místě.

K tomu ale bude potřeba i vaše podpora! Přijďte fandit našim dorostencům v bitvě o vítěze krajského přeboru.