Společenská odpovědnost

Cítíme zodpovědnost vůči svému okolí. Proto se jako klub zapojujeme do projektů, které přímo nesouvisí s naší sportovní činností a snažíme se tak kladně ovlivňovat nejen členy našeho klubu.

FK Litoměřicko Ježíškem v Dětském domově Litoměřice

S novým vedením v roce 2019 přišla i nová tradice.
Ve spolupráci s Jiřím Hlavicou se fotbalisté FK Litoměřicko se svými partnery stávají pomocníky Ježíška v dětském domově v Litoměřicích.

Darování krve

Členové klubu FK Litoměřicko chodí od června roku 2021 společně darovat krev. Věříme, že tímto namotivujeme i ostatní potencionální dárce.

Běh pro hospic

V roce 2021 jsme se poprvé účastnili jako klub dobročinné akce "Běh pro hospic Sv. Štěpána".
Během této akce se pod naším kódem vybralo přes 20.000 Kč. Moc děkujeme hráčům všech věkových kategorií, rodičům a všem ostatním, kteří k této částce přispěli pod kódem našeho klubu. 146 běžců + doprovod u těch nejmenších, z nás udělal nejpočetnější a nejúspěšnější tým této dobročinné akce.

Na reportáž od našeho mediálního partnera Litoměřicko24 se můžete podívat níže.