Béčko si poradilo s posledními Brňany.

Redakce | 24. 10. 2023

FK Litoměřicko 6:0 ČFK Brňany

V sobotu bylo na programu utkání desátého kola, kdy Litoměřicko hostilo tým ze dna tabulky, ČFK Brňany. V prvním poločase se prosadili Vladimír Flégl a Matěj Novotný, na které ve druhé půli navázali Vláďa Pocner, Kuba Matějček, Tonda Mecera a Jakub Lövy. B-tým tak pohodlně vyhrál, dobře se naladil na následující utkání v Libochovicích a prodloužil sérii bez porážky.

Sobotní výhru zhodnotil trenér Milan Šmídl. „Nutno říci, že soupeř se celou sezónu potýká s velkou marodkou hráčů, ale i tak přijeli zápas odehrát a poprat se o nějáký ten bod. První poločas jsme se trápili s finální přihrávkou a následným zakončením, ale i tak jsme do druhého poločasu nastupovali za stavu 2:0. Druhý poločas už byl zcela v naší režii, snadněji jsme se dostávali za obranu a do zakončení. I přes neproměněnou penaltu a několik vyložených šancí jsme díky gólům Pocnera, Matějčka, Mecery a Löwyho dovedli zápas do konečného stavu 6:0. Soupeři přeji brzké uzdravení hráčů a těšíme se na odvetu.“