V Litoměřicích proběhl IV. ročník fotbalového turnaje MiniCup

Redakce | 6. 11. 2023

Dne 4.11. 2023 byl k vidění již 4. ročník fotbalového FK LTM minicupu, který se tentokrát odehrál v tělocvičně 6. ZŠ v Litoměřicích.

Turnaje se zúčastnilo celkem 8 týmu z pěti různých klubů. 3 týmy poskládalo domácí FK Litoměřicko, 2 týmy FK Baník Most-Souš mládež, TJ Sokol Pokratice - Litoměřice, SK Sokol Brozany a DFA Roudnice nad Labem-Hrobce (dívky). Turnaj se nesl v přátelské atmosféře, přičemž se nehrálo na výsledky, ale byl kladen důraz na radost ze hry. Nakonec padlo nespočet branek a bylo vidět mnoho krásných fotbalových akcí. Výbornou atmosféru v hledišti vytvořili rodiče, kteří povzbuzovali své ratolesti ve všech utkáních a každou povedenou akci doprovodili bouřlivým potleskem. Závěrem bychom chtěli poděkovat vedení 6. ZŠ v Litoměřicích za možnost uspořádat tento turnaj právě u nich v tělocvičně. Především díky tribuně a možnosti fandění se turnaj povedl a malí sportovci si odnesli nejeden hezký zážitek.

Menší fotogalerii z turnaje najdete ZDE.