Stará garda vyhrála okresní finále

Redakce | 21. 6. 2021

Ve středu 23.6.2021 od 18:30 se utkala naše stará garda v okresním finále proti celku SK Štětí.

Jako jediné z našich mužstev dostala stará garda možnost dohrát svou soutěž. A toho také patřičně využili a svou skupinu vyhráli. Ve středu 23.6. se utkali s vítězem druhé skupiny, celkem SK Štětí. Utkaní se hrálo v dusném počasí, ale na tempu hry to nebylo znát. V prvním poločase dostal náš tým do vedení Štefan Knapík. Do konce prvního poločasu jsme bohužel neproměnili několik slibných příležitostí. Snad tu největší měl Novotný, který netrefil prázdnou branku. A tak přišlo uklidnění až ve druhém poločase, kdy s přehledem proměnil penaltu Pavel Zuna. Bohužel druhou penaltu ten samý hráč již neproměnil. A tak konečné skóre stanovil Miroslav Novotný, který vstřelil gól tváří v tvář hostujícímu brankáři.

Naše stará garda zvítězila 3:0 a poprvé vyhrála okresní finále, čímž také dosáhla historického úspěchu. Finále přihlížela slušná divácká návštěva.