Ne vždy se zadaří - tento týden dvě prohry

Redakce | 25. 7. 2021

A - tým odehrál ve druhém přípravném týdnu rovnou dva zápasy proti divizním celkům. Nejprve nastoupil ve středu v Mlékojedech proti FK SEKO Louny, a poté v sobotu odehrál utkání ve Štětí proti tamnímu SK Štětí. V obou zápasech obdržel náš tým po čtyřech brankách. Proti Lounům podlehl 3:4 a ve Štětí prohrál 4:2. Níže můžete najít sestavy, branky a hodnocení trenérů.

21. 7. 2021

FK Litoměřicko - FK SEKO Louny 3 : 4 (1:4)

Branky: 2x Frank, Zákravský

Hodnocení asistenta trenéra Michala Rapavého:

" Podle našeho očekávání soupeř vstoupil do zápasu velmi aktivně s vysokým napadáním, rychlým dostupováním a důraznou hrou. Když už vypadalo, že úvodní tlak soupeře přečkáme bez větších problémů, tak se po sérii našich rohů podařil lounským protiútok zakončit brankou. V aktivitě soupeř pokračoval i nadále a po našich zbytečných ztrátách v přechodu do útoku přidal další dvě branky. Pak se nám sice podařilo snížit po krásné akci Frankem, ale poslední slovo měli zase Louny. Do druhé půle, hlavně díky důrazné domluvě kapitána Novotného, konečně začal tým předvádět výkon, který jsme očekávali. Hra se vyrovnala a s přibývajícím časem přišly naše šance i góly. Nejdříve se krásně individuálně uvolnil Zákravský a přesnou přihrávkou našel za obranou Franka, který míč s přehledem uklidil do lounské branky, a poté velmi aktivně hrající Zákravský snížil po další povedené akci po centru z levé strany na 3:4. V zavěrečných minutách už se nám vyrovnat nepodařilo. Celkově šlo o kvalitní přípravné utkaní s divizním týmem."

Naše sestava:

1.poločas: Mikoláš - Novotný, Matějka, Janouš, Zákravský - Skála, Grunert, Marič, Šraga - Flégl - Frank

2.poločas: Botoš - Novotný (60. Zákravský), Matějka, Hnát, Dura (60. Vrzák) - Zákravský (60. Suroviak), Grunert (60. Dura), Hájek, Šraga (60. Januška) - Marič - Frank

24. 7. 2021

SK Štětí - FK Litoměřicko 4 : 2 (2:1)

Branky: 2x Mešič, Černý, Vokoun - Matějka, Šraga

Hodnocení trenéra Štefana Knapíka:

" Další přátelské utkání jsme odehráli na půdě divizního Štětí. Od úvodu utkání jsme měli problémy s rozehrávkou, nedařilo se nám dostat do tempa, zbytečné ztráty nás stály spoustu sil, které v závěru utkání chyběly. Sice jsme po 80. minutách drželi nerozhodný výsledek 2:2, ale domácím se konečný výsledek v závěru utkání podařilo navýšit."

Naše sestava: Mikoláš - Novotný, Matějka, Hnát (60. Vrzák), Dura- Zákravský, Hájek, Janouš (60. Rapavý), Šraga, Januška (75. Grus)-Flégl

SK Štětí: Sailer (46. Vondrka) - Čada, Obrtlík, Janovský, Mencl (75. Fary) - Janovský (54. Neuman), Belák (70. Brůža) Mešič, Polák (67. Škoda), Černý (67. Pícha) - Vokoun