FK Litoměřicko boduje!

Redakce | 24. 8. 2021

I ve čtvrtém kole si žlutomodří připisují důležité body. Třaskavé utkání zhodnotil trenér Štefan Knapík.

„V nedělním utkání jsme se na hřišti Blšan střetli s týmem Žatce. Od úvodních minut se hrál svižný fotbal, my jsme kombinovali s cílem překonat obranu soupeře, domácí se soustředili na obranu a čekali na příležitost zahrozit z rychlého protiútoku. Bohužel z naší převahy jsme branku vstřelit nedokázali, naopak soupeř se dostal do vedení po naší chybě. Nám se podařilo zanedlouho vyrovnat, ale po další chybě se šlo do kabin pro nás za nepříznivého stavu 1:2. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, s výjimkou toho, že se nám dvěma góly podařilo skóre otočit. O to je to větší škoda, protože soupeř po našem nedůrazu ve vápně dokázal utkání vyrovnat. V penaltovém rozstřelu jsme byli šťastnějším týmem a vezeme domů dva body. Kluci zaslouží pochvalu za předvedenou hru, a že se po obdržených brankách nesložili a zápas odbojovali.